مدیران خودروعصر اعتبار

آغاز بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گمیشان

عصر ساختمان- مراسم کلنگ‌زنی بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شهر گمیشان با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور برگزار شد.

آغاز بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گمیشان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، فرماندار گمیشان در این مراسم اظهار کرد: تاکنون 3782 واحد در سطح شهرها و روستاهای شهرستان گمیشان برای بازسازی و تعمیر شناسایی شده است که از مجموع این واحدهای شناسایی شده 1700 واحد شهری و 2082 واحد روستایی هستند.

  امیر شیر توماج گفت: در سطح شهرها 413 واحد احداثی و 1287 واحد تعمیری و درسطح روستاها نیز 306 واحد احداثی و 1776 واحد تعمیری شناسایی شده است.

  در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن گلستان نیز تصریح کرد: برای احداث واحدهای مسکونی در شهرها مبلغ 50 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه و 12 میلیون تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است. همچنین برای احداث واحدهای مسکونی روستایی هم مبلغ 40 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه و 10 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

  زمانی نژاد بیان کرد: برای تعمیر واحدهای مسکونی در روستاها و شهرها هم تا سقف 15 میلیون تومان به صورت تسهیلات کم‌بهره و پنج میلیون تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است.

  وی خاطرنشان کرد: صدور پروانه در مناطق سیل‌زده رایگان است و همچنین سیمان به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی