مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر امور اعتبارات بانک مسکن:

آغاز اعطای وام ۱۳۰ میلیونی ساخت بدون سپرده گذاری

وام ساخت مسکن ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت

عصر ساختمان:مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از افزایش ۲۰ میلیون تومانی وام ساخت مسکن خبر داد و گفت: سازندگان مسکن استفاده‌کننده از فناوری‌های نوین می‌توانند بدون سپرده‌گذاری از وام ۱۳۰ میلیون تومانی ساخت مسکن استفاده کنند.

آغاز اعطای وام ۱۳۰ میلیونی ساخت بدون سپرده گذاری
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاسمی، در پاسخ به این سوال که آیا وام ساخت مسکن افزایش یافته است، گفت: پس از پیشنهاد افزایش ساخت مسکن با پرداخت وام 130 میلیون تومانی ساخت از ابتدای امسال موافقت شد، بنابراین این وام با سود 22 درصد با 20 میلیون تومان افزایش از 110 میلیون تومان به 130 میلیون تومان افزایش یافت.

  مدیر امور اعتبارات بانک مسکن ادامه داد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای بهره‌وری انرژی که یکی از اصول و پایه های اقتصاد مقاومتی است بانک مسکن پرداخت وام ساخت بدون سپرده برای سازندگانی که از فناوری‌های نوین برای افزایش بهره‌وری انرژی را در دستور کار خود قرار دهند پرداخت خواهد کرد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی