مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران:

فاصله زمانی حضور قطار در ایستگاه‌های کاهش می‌یابد

عصر ساختمان- نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از کاهش فاصله زمانی حضور قطار در ایستگاه های مترو خبر داد و گفت: با تغییر نرخ سوخت و همچنین تغییرات رخ داده در الگوی سفر شهروندان کاهش زمان تردد قطارها در دستور کار است.

فاصله زمانی حضور قطار در ایستگاه‌های کاهش می‌یابد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از میزان، فرنوش نوبخت نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای کاهش زمان حرکت قطار‌های مترو، گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته در ماه‌های اخیر در ابتدای مهرماه زمان حرکت قطار‌ها به 3 و نیم دقیقه رسید.

  وی با بیان اینکه اکنون با تغییر نرخ سوخت و همچنین تغییرات رخ داده در الگوی سفر شهروندان سعی در کاهش زمان حضور قطار‌ها در ایستگاه صورت می‌گیرد، افزود: اکنون تغییرات الگوی سفر را در خطوط مختلف و ساعات مختلف اندازه گیری کرده و طبق آن برنامه ریزی انجام می‌شود.

  نوبخت با تاکید بر اینکه در تلاش برای کاهش فاصله زمانی حضور قطار‌ها در ایستگاه در زمان پیک تردد‌ها هستیم، تصریح کرد: با افزایش تعداد حرکت قطار‌ها در بخش‌های مختلف خواهان کمک بیشتر به شهروندان هستیم.

  وی ادامه داد: نهایت تا هفته آینده تغییرات در فاصله زمانی حضور قطار‌ها در ایستگاه‌های مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.

  نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه ما با کمبود واگن مواجه هستیم، تاکید کرد: همواره در پی جبران این کمبود بوده ایم، اما در تلاش هستیم تا از آنچه که داریم به گونه‌ای استفاده شود که بیشترین بهره وری رخ دهد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی