مدیران خودروعصر اعتبار

۹۱۹۵ واحد مسکن در استان ایلام احداث می‌شود

عصر ساختمان- مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، گفت: در جهت طرح اقدام ملی در سطح شهرهای استان ایلام، ۹۱۹۵ واحد مسکن احداث می‌شود.

۹۱۹۵ واحد مسکن در استان ایلام احداث می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، «علی اصغر کاظمی» مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، صبح امروز گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته 9195 واحد مسکن در طرح اقدام ملی در سطح شهرهای استان ایلام احداث می‌شود.

  وی افزود: با توجه به شناسایی زمین‌های محل احداث طرح اقدام ملی زمین و مسکن و انعقاد تفاهمنامه‌هایی با نیروهای مسلح، بنیاد شهید، بنیاد مسکن و... و در دست اقدام بودن مناقصه احداث و هم زمان تشکیل پرونده متقاضیان این طرح، در آینده نزدیک شاهد احداث این منازل خواهیم بود.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان، ادامه داد: در این راستا تفاهم نامه‌های وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور در موضوع تخفیف و تسهیل در صدور پروانه ساخت، سازمان نظام مهندسی ساختمان برای ارائه خدمات مهندسی و شرکت تهاتر ایرانیان برای تامین مصالح انعقاد شده است.

  کاظمی ابراز امیدواری کرد: این تفاهم‌نامه‌‌ها در مجموع موجب کاهش 25 درصدی قیمت تمام شده مسکن برای متقاضیان طرح اقدام ملی شود.

  وی تاکید کرد: متقاضیان واجد شرایط، مطابق زمانبندی تعیین شده می‌توانند مدارک مورد نیاز اعلام شده را به این اداره کل تحویل کنند.

  کاظمی گفت: طبق توافقات به عمل آمده بین اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ادامه مراحل تشکیل پرونده و... در شهر ایلام نیز به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منتقل خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی