مدیران خودروعصر اعتبار

انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی در تهران

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی به علت نشت گاز خبر داد.

انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی در تهران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه اظهار کرد: ساعت 4:٢۰ بامداد روز جاری یک مورد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی به سامانه ١٢5 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه واقع در خیابان شهید رجایی، خیابان تختی اعزام شدند.

  وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان مسکونی دو طبقه و قدیمی بود گفت: در قسمت زیرزمین این ساختمان واحد 4۰ متری وجود داشت که در همین قسمت انفجار شدیدی رخ داده بود.شدت انفجار به جدی بود که شیشه های چند خانه اطراف شکسته شده بود و سقف زیرزمین و دیواره ها به طور کلی تخریب شد بود.

  ملکی ادامه داد:  یک مرد ٧۰ ساله در این بخش گرفتار شده بود که از محل رهاسازی شد و به عوامل اورژانس تحویل داده شد اما مشخص شد که متاسفانه جان خود را از دست داده است. همچنین چهار تن دیگر، از جمله دو خانم و دو آقا نیز در طبقات بالایی مصدوم شده بودند که این افراد نیز به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

  به گفته وی با حضور کارشناس سازمان آتش نشانی در محل مشخص شده است که این انفجار ناشی از نشت گاز شهری و ایجاد شعله و جرقه ناگهانی رخ داده بود البته اینکه نشت از یک وسیله بوده است یا لوله کشی ها باید از سوی سایر کارشناسان بررسی خواهد شد.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه این عملیات ساعت 5:5٧ به پایان رسید گفت: تاکید می کنیم که هرگونه دستکاری در لوله های گاز باید با اخذ مجوز های لازم صورت بگیرد و خواهش میکنیم که این اقدامات انجام نشود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی