مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس کمیته امداد کشور:

کلنگ زنی ۴۳ هزار واحد مسکونی از سال ۹۸ تاکنون

عصر ساختمان- رئیس کمیته امداد کشور گفت: از سال ۹۸ تاکنون ۴۳ هزار واحد مسکونی در کشور کلنگ زنی شده است.

کلنگ زنی ۴۳ هزار واحد مسکونی از سال ۹۸ تاکنون
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سید مرتضی بختیاری روز پنجشنبه دهم مهر در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی افزود: بخش قابل توجهی از نیازمندان در این واحدها اسکان داده شده اند. مسکن در سبد حمایتی نیازمندان یکی از مهمترین و گران ترین اقلام هزینه ای است و در صورت عدم حمایت، قطعا نیازمندان صاحب مسکن نخواهند شد.

  وی در خصوص اشتغال افزود: سال گذشته در استان مرکزی چهار هزار و 273 مورد اشتغال با 116 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار ایجاد شده که برای امسال نیز پنج هزار و 200 مورد اشتغال با 116 میلیارد تومان اعتبار ایجاد خواهد شد.

  رئیس کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: طرح اشتغال برخی مددجویان کمیته امداد برای دریافت تسهیلات به تصویب رسیده، اما به سبب نداشتن ضامن با مشکل مواجه شده‌اند که درخواست شده کمک لازم به افرادی که واقعا توانایی معرفی ضامن ندارند انجام شود.

  بختیاری بیان کرد: در روز جاری تفاهم نامه طرح اجرای500 پنل خورشیدی بین رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار مرکزی نیز منعقد می شود که این پنل ها سبب ایجاد درآمد با ثبات برای روستاییان و انگیزه ماندگاری در روستا برای روستاییان می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی