مدیران خودروعصر اعتبار

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی:

متقاضیان مسکن ملی سال ۱۴۰۲ خانه‌دار می‌شوند

عصر ساختمان- معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان نیمه اول ۱۴۰۲ تمام واحدهای مسکن ملی احداث و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

متقاضیان مسکن ملی سال ۱۴۰۲ خانه‌دار می‌شوند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، «نعمت الله ترکی» در مراسم مراسم معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی ایلام با بیان اینکه در حوزه آزادراهی اوایل انقلاب تنها 1500 کیلومتر آزادراه وجود داشت‌، اظهار کرد: در حوزه حمل و نقل ریلی 6000  کیلومتر راه آهن در دستور کار وزارت قرار دارد که فعالیت راه آهن ایلام هم با اعتبار 750 میلیارد ریال در بودجه 1400 برای شروع به کار گنجانده شده است.

  وی با بیان اینکه  تلاش خواهیم کرد 750‌ میلیارد ریال دیگر هم در بخش توازن برای شروع به کار این‌ پروژه اختصاص داده شود، تصریح کرد: ساخت بیش از 470 هزار مسکن ملی در کشور در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد که تا سال 1402 تحویل متقاضیان می‌شود  و تاکنون نیز900 هزار واحد مسکن تکمیل و تحویل متقاضیان شده و پرونده مسکن‌ مهر بسته شد.

  معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: 900 هزار واحد مسکونی نیز که در تعهد دولت و وزارت قرار گرفته بود، در بیشتر استان‌ها احداث و به اتمام رسیده و پرونده مسکن مهر را نیز تمام شده تلقی‌ می‌کنیم.

  ترکی با بیان اینکه در کنار این هدف گذاری، ساخت 470 هزار مسکن جدید در قالب مسکن ملی در دستور کار وزارت قرار گرفت و سهمیه هر استانی نیز مشخص شده است،  ادامه داد: عملیات اجرایی این واحدها آغاز و تمام واجدان شرایط متقاضی مسکن پالایش شده‌اند و تا پایان نیمه اول 1402 تمام واحدهای مسکن ملی احداث و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

  معاون وزیر راه و شهرسازی استان ایلام تصریح کرد: یکی دیگر از وظایف راه و شهرسازی در حوزه مسکن بازآفرینی شهری و کاهش حاشیه نشینی است و ماموریتی که وزیر راه در حکم مدیرکل جدید راه و شهرسازی ایلام به آن تاکید داشته کاهش حاشیه‌نشینی و بازآفرینی شهری بوده است.

  در  این مراسم از زحمات و تلاش های کاظمی مدیرکل سابق تقدیر و عبدالله بهادری به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان ایلام معرفی شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی