مدیران خودروعصر اعتبار

امام‌جمعه نظرآباد انتقاد کرد:

وضعیت نامناسب مسکن مهر نظرآباد/اختلاف شهرداری با بنیادمسکن

عصر ساختمان- امام‌جمعه نظرآباد ضمن انتقاد به وضعیت نامناسب مسکن مهر نظرآباد، گفت: متأسفانه اختلاف بنیاد مسکن و شهرداری باعث شده ساکنان این شهرک از خدمات شهری بی‌بهره باشند.

وضعیت نامناسب مسکن مهر نظرآباد/اختلاف شهرداری با بنیادمسکن
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از  مهر، حجت‌الاسلام سید جواد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت هفته وقف، اظهار کرد: فرهنگ وقف باید در جامعه احیا شود.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیاری از مساجد، حسینیه‌ها و درمانگاه‌ها وقفی هستند، گفت: جامعه نیازمند احیای این سنت حسنه است.

  امام‌جمعه نظرآباد در بخش دیگری با تأکید بر اینکه آدمی نمی‌تواند محل وقفی را تصرف کند، گفت: فرهنگ وقف در جامعه تبیین و ترویج شود.

  حجت‌الاسلام موسوی در ادامه به گرامیداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی اشاره کرد و گفت: کتاب غذای روح انسان است.

  وی بابیان اینکه گوشی‌های هوشمند جای کتاب را گرفته‌اند، گفت: هیچ وسیله‌ای نمی‌تواند جای کتاب را بگیرد.

  امام‌جمعه نظرآباد در بخش دیگری از سخنان خود به تحولات اخیر اشاره کرد و گفت: آمریکا به خود اجازه می‌دهد در امور کشورها مداخله کند، شیطان بزرگ جنگ‌های زیادی نیز به راه انداخته است.

  مردم از وزرای جدید انتظار ثبات اقتصادی دارند در این زمینه باید اقدام سریع و عاجلی انجام شود
  حجت‌الاسلام موسوی به راه‌اندازی گروه تروریستی داعش توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا از عربستان حمایت می‌کند تا در یمن جنگ ادامه داشته باشد.

  وی با تأکید بر اینکه از جنگ یمن بیش از 44 ماه می‌گذرد، گفت: ایستادگی مردم یمن باعث شد عربستان به اهداف خود نرسد.

  امام‌جمعه نظرآباد در بخش دیگری به اعمال حریم‌های ظالمانه توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: سال‌های سال است که ایران توسط آمریکا تحریم شده است، امیدواریم با همکاری و همراهی مردم این برهه نیز بگذرد.

  حجت‌الاسلام موسوی به تغییرات در تیم اقتصادی دولت نیز اشاره کرد و افزود: مردم از وزرای جدید انتظار ثبات اقتصادی دارند در این زمینه باید اقدام سریع و عاجلی انجام شود.

  شهرداری نظرآباد نسبت به ارائه خدمات به شهروندان مسکن مهر اقدام کنند
  وی در بخش پایانی سخنان خود به وضعیت نامناسب مسکن مهر نظرآباد اشاره کرد و گفت: امیدواریم متولیان امر نسبت به این مشکل راه‌حل‌های مناسبی ارائه کنند تا مردم بیش از این اذیت نشوند.

  امام‌جمعه نظرآباد با اشاره به استقرار 9 هزار نفر در مسکن مهر این شهرستان، گفت: این در حالی است که خانه بهداشت ساخته نشده است.

  حجت‌الاسلام موسوی بابیان اینکه مسکن مهر نظرآباد از نبود فضاهای فرهنگی رنج می‌برد، گفت: در این شهرک دو هزار و 880 واحدی فقط یک‌ مسجد ساخته‌شده است.

  وی از شهرداری نظرآباد خواست نسبت به ارائه خدمات به شهروندان مسکن مهر اقدام کنند.

  امام‌جمعه نظرآباد تأکید کرد: متأسفانه اختلاف بنیاد مسکن و شهرداری باعث شده ساکنان این شهرک از خدمات شهری بی‌بهره باشند، مسئولان باید پاسخگوی این مهم باشند.
   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی