مدیران خودروعصر اعتبار

پروژه فاز دوم برج میلاد به زودی آغاز می‌شود

عصر ساختمان- مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران با اشاره به اینکه گود برج میلاد قرار است به شهرداری تهران تحویل داده شود، از آغاز عملیاتی فاز دوم برج میلاد در آینده ای نزدیک خبر داد.

پروژه فاز دوم برج میلاد به زودی آغاز می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا،‌ مهدی صالحی در مورد گود برداری فاز دوم برج میلاد اظهار کرد: گودبرداری فاز دوم با توجه به اینکه شریک پروژه دچار برخی مشکلات حقوقی و تامین منابع شده بود، متوقف شد.

  وی افزود: علی رغم مکاتبات مختلف با شهرداری تهران تا حدودی این مشکلات حل شد، البته تصمیم نهایی در این خصوص گرفته شد که پروژه به شهرداری بازگردانده شود.

  صالحی بیان کرد: پروژه های شهرداری نیاز به یک سری اقدامات حقوقی دارد و باید به طور کامل انجام شوند و اگر شهرداری بدون برطرف کردن ابهامات وارد پروژه شود قطعا با مشکل رو به رو خواهد شد.

  مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران تصریح کرد: قرار بر این است پروژه تحویل شهرداری شود و شهرداری نیز تمهیدات لازم برای اینکه گودبرداری پایدار صورت گیرد را انجام دهد.

  صالحی در پایان گفت: نقشه های گودبرداری نیز استخراج شده و در واقع به محض اینکه پروژه تحویل شهرداری شود کار آغاز خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی