مدیران خودروعصر اعتبار

اراضی مورد نیاز برای ساخت مسکن ۴۵ هزار حاشیه‌نشین تأمین شد

عصر ساختمان- عضو هیأت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران از تأمین زمین برای برنامه ساخت ۴۵ هزار واحد مسکونی در محدوده و اراضی هدف بهسازی و نوسازی خبر داد.

اراضی مورد نیاز برای ساخت مسکن ۴۵ هزار حاشیه‌نشین تأمین شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، سید محمد آئینی در نشست ستاد مدیریت پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی ضمن تاکید بر اهمیت اهداف و اقدامات ستاد به تأثیرگذاری این اقدامات بر نوسازی بافت‌های هدف اشاره و تصریح کرد: با فعال شدن پروژه‌ها، برای ساخت 145 هزار واحد مسکونی که شامل تأمین تسهیلات کم بهره برای ساخت 100 هزار واحد در بافت‌های ناکارآمد شهری و نیز ساخت 45 هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران است، می‌توان به تأثیرات اهرمی این اقدامات در شتاب‌بخشی به روند نوسازی بافت‌های فرسوده و ساماندهی حاشیه‌نشینی در وسعت بسیار گسترده امیدوار بود.

  وی افزود: با تولید این واحدهای مسکونی در اراضی و املاک شرکت بازآفرینی شهری ایران، چند ده هزار مسکن ناامن و کم دوام نیز در بافت‌های ناکارآمد شهری، نوسازی و مقاوم خواهند شد.

  عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران همچنین از همکاری سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص تأمین زمین برای برنامه ساخت 45 هزار واحد مسکونی در محدوده و اراضی هدف بهسازی، نوسازی و تولید مسکن خبر داد.

  در ادامه این نشست، مجید روستا عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری و مدیر پروژه ساخت 145 هزار واحد مسکونی، از اقدامات انجام شده برای پیگیری‌های لازم جهت تأمین زمین مورد نیاز توسط ستاد مدیریت پروژه مذکور تقدیر کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی