مدیران خودروعصر اعتبار

رئیس بنیاد مستضعفان تشریح کرد:

آخرین جزئیات تکمیل پلاسکو و رفع مشکل پارکینگ

عصر ساختمان- رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به احداث اسکله آخرین طبقه ساختمان پلاسکو گفت: در خصوص مشکل پارکینگ مباحثی با شهرداری مطرح شد ضمن آنکه بنیاد پارکینگ پروانه مقابل ساختمان پلاسکو را بازسازی می‌کند.

آخرین جزئیات تکمیل پلاسکو و رفع مشکل پارکینگ
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، سیدپرویز فتاح درباره آخرین وضعیت ساخت پروژه ساختمان پلاسکو اظهار داشت: در پلاسکو اختلافاتی با شهرداری وجود دارد، به آنجا رفت و آمد داریم و در حال پیگیری هستیم اما رفاقت‌ها اجازه نمی‌دهد این اختلافات عمق پیدا کند.

  وی افزود: اسکله آخرین طبقه پلاسکو (طبقه 16 روی زمین) در حال احداث است و تمام می‌شود، پروژه تقریبا طبق زمان‌بندی پیش رفته است و اگر 10 روزی هم عقب افتاد کرونا بی‌تأثیر نبود چون ما نمی‌توانستیم حمل مصالح به تهران داشته باشیم و جاده‌ها مسدود بود اما در ایام نوروز پیگیری کردیم و راه برای آوردن برخی مصالح باز شد.

  * پارکینگ پلاسکو از تعهد بنیاد خارج است

  رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه از شهرداری تشکر می‌کنیم که مانعی برای احداث پلاسکو ایجاد نکردند، گفت:‌البته شهرداری ادعاهایی داشت که در پلاسکو بنیاد باید بحث پارکینگ را رفع کند، پیش از این آقای سعیدی‌کیا (رئیس سابق بنیاد مستضعفان) مستنداتی داشت و مصوبه کمیسیون ماده 5 که به امضای مهدی هاشمی رئیس شورای شهر رسیده بود را داشتند بر این مبنی که پارکینگ از تعهد بنیاد خارج است. چون پلاسکوی قدیم هم پارکینگ نداشت و چون حقوق مکتسبه و مالکانه داشته شهرداری نمی‌تواند برای پارکینگ محکوم کند.

  *با شهرداری همدل و هم جهت هستیم / پارکینگ پروانه را بازسازی می‌کنیم

  وی افزود: با این حال برای همکاری بهتر با شهرداری تعامل کردیم روبه‌روی ساختمان پلاسکو پارکینگ پروانه است که محل تجمع دستفروش‌ها است ما مطالعه کردیم و آنجا را بازسازی می‌کنیم، نقشه در شهرداری منطقه 12 بارگذاری شده است و تخلفی وجود ندارد و کار کاملاً منطقی پیش می‌رود شهرداری هم واقعاً همکاری کرده است.

  * تلاش می‌کنیم ساختمان پلاسکو را پایان سال 99 تمام کنیم

  رئیس بنیاد مستضعفان گفت: اگر مشکلی پیش نیاید طبق وعده‌ای داده بودیم مبنی بر اینکه پلاسکو پایان سال 99 به اتمام می‌رسد این ساختمان را تحویل می‌دهیم و از اواخر دی ماه 99 به سمتی می‌رویم که این ساختمان تکمیل شده باشد، من در اینباره به کسبه قول داده‌ام و آنها هم تواضع و بزرگواری داشته‌اند امیدواریم با همکاری رسانه‌ها این مشکلات حل شود، ما با شهرداری همسو و هم جهت هستیم به هر حال 300 نفر کسبه می‌خواهند در ملک خود مستقر شوند و کار تولیدی انجام دهند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی