مدیران خودروعصر اعتبار

۳هزار واحد مسکن مهر هرمزگان تا پایان سال ۹۸ تکمیل می‌شود

عصر ساختمان- سه هزار واحد مسکن هرمزگان مربوط به تعاونی‌های مسکن مهر تا پایان سالجاری تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

۳هزار واحد مسکن مهر هرمزگان تا پایان سال ۹۸ تکمیل می‌شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایرنا، استاندار هرمزگان گفت: از مجموع حدود 53 هزار واحد مسکن مهر در این استان، تنها حدود 6 هزار واحد آن باقی مانده که هم اکنون درحال تکمیل است.

  فریدون همتی چهارشنبه شب در نشست شورای مسکن هرمزگان افزود: واحدهایی که مسوولیت آن بر عهده دولت بوده، تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

  وی بیان داشت: رفع مشکلات واحدهای باقی مانده مسکن مهر که مربوط به تعاونی‌ها بوده نیز طبق برنامه‌ریزی و رایزنی با اداره کل راه وشهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان درحال انجام است.

  استاندار هرمزگان اظهارداشت: برخی از واحدهای مسکونی تعاونی‌ها نیازمند پرداخت سهم متقاضیان درهزینه آب وبرق و تکمیل محوطه سازی است که برای این کار پرداخت تسهیلات بانکی پیش بینی شده تا بتوانند سهم خود را پرداخت و درتکمیل واحدها تسریع شود.

  14 محله بافت فرسوده از تسهیلات ارزان قیمت استفاده کنند

  استاندار هرمزگان به نوسازی بافت فرسوده اشاره کرد و از مردم محله چاهستانی‌ها و 14 محله دارای بافت فرسوده دربندرعباس خواست تا از تسهیلات ارزان قیمت و تخفیف مناسب درنظر گرفته شده برای نوسازی واحد مسکونی خود استفاده کنند.

  همتی بیان داشت: برخی از صاحبان ملک در محله چاهستانی‌ها با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و تخفیف‌های درنظر گرفته شده در صدور هزینه پروانه ساخت، کار ساخت واحد مسکونی جدید خود را آغاز کرده‌اند.

  وی یادآورشد: ایجاد امکانات و زیرساخت‌های مناسب به‌ویژه برای محله چاهستانی‌ها از جمله آب و برق مناسب، مجموعه فرهنگی، تفریحی، ورزشی و فضای سبز درنظر گرفته شده و تسریع در اجرای این برنامه‌ها به مشارکت وهمکاری مردم نیاز دارد.

  استاندار هرمزگان اضافه کرد: برای نوسازی بافت فرسوده در محله‌های «اسلام آباد» و «گِلکَنی» شهرداری بندرعباس و راه وشهرسازی طرح مشترکی درنظرگرفته‌اند که براساس آن در این محلات احداث یک بوستان مناسب و ساخت هزار واحد مسکونی جدید انجام می‌شود.

  وی گفت: همچنین مردم می‌توانند با همکاری با توسعه گرها در راستای نوسازی واحدهای مسکونی خود اقدام کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
    آرشیو